THE SMART TRICK OF TRABZON HABER THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of Trabzon Haber That Nobody is Discussing

The smart Trick of Trabzon Haber That Nobody is Discussing

Blog Article

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım da yaptığı konuşmada “Kültür bir milletin yüz yıllar boyunca oluşturduğu değerlerdir. Bunların bazıları tamamen sahne oyunlarına dayanır bazıları sadece anlatımlardır.

Takımını her koşulda sahiplendiğini belirten Hırvat oyuncu, “Bunun dışında hücum oyuncularından gol atmaları ve asist yapmaları bekleniyor, dolayısıyla benim de maçta yapmaya çalıştığım şey bu.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the finest YouTube practical experience and our most recent features. Learn more

Trabzon’un Şalpazarı ilçesine bağlı Sis Dağı Yaylasında kış aylarında yağan yoğun karın erimesiyle birlikte yayla misafirlerini ağırlamaya başladı.

Rize’de feci kaza: three ölü two yaralı! Kurban Bayramında vatandaşlar camilere akın etti Trabzon'da Kurban Bayramı arifesinde şehitlikler ziyaret edildi Hizmet belediyeciliği bitti, hezimet belediyeciliği başladı Trabzon’da uyuşturucu taciri 3 kişi tutuklandı

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar olmak için Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Trabzon'da otomobil menfeze saplandı! 1 yaralı Trabzon'da Atatürk fotoğrafına saldırıda yeni gelişme!

You happen to be utilizing a browser that won't supported by Fb, so we have redirected you to a less complicated Model to provde the best expertise.

Dar bir sahil şeridinin ardında denize dikey uzanan dağlık bir araziye sahip olan ilin merkezi Boztepe (antik Minthrion tepesi) üzerine kurulmuştur.

Sosyal hesap ile giriş yap Google Twitter Fb Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

twenty Haziran 2024 For eachşembe - 09:13 Kurban eti ve sıcaklıklar, balığa talebi azalttı Havaların sıcak olması ve Kurban Bayramında ete olan ilgi balığa karşı talebi azaltırken genelde Arap turistlerin balığı daha çOkay tercih ettiği belirtildi. Trabzon Balık Hali’nde farklı türlerdeki balık çeşitleri tezgahları süslerken vatandaşın balığı pek tercih edilmemesi balıkçı esnafın işlerini olumsuz etkiliyor. Kurban Bayramı sonrası işlerinin açılmasını beklediklerini belirten balıkçılar, 15 Haziran’da başlayan Kalkan Balığı avında da şu ana kadar beklenen verimin olmadığını kaydettiler. Balıkçı esnaflarından Ahmet Çoğalmış, Kurban Bayramında ete olan ilgiden dolayı işlerinin düştüğünü belirterek “Kurban Bayramı dolayısıyla işlerimiz düşük, birkaç gün geçtikten sonra tekrar artacağını umut ediyorum. Bu sıralar yetiştirme balıklar daha fazla ancak, diğer balık çeşitleri de tezgâhlarımızda yer alıyor.

You're employing a browser that won't supported by Facebook, so we've redirected you to definitely an easier Model to supply you with the ideal knowledge.

You might be using a browser Trabzon Haber that won't supported by Fb, so we've redirected you to definitely a less complicated version to provde the finest knowledge.

Trabzon Balık Hali’nde farklı türlerdeki balık çeşitleri tezgahları süslerken vatandaşın balığı pek tercih edilmemesi balıkçı esnafın işlerini olumsuz etkiliyor.

Report this page